„Health Collaboration Award“ (Cenu zdravotnické spolupráce)

Iniciativa „Angels“ získala prestižní „Health Collaboration Award“ (Cenu zdravotnické spolupráce) 2018 EFPIA za zlepšení péče o mozkové ikty.

Výběrem z 80 různých přihlášek rozhodla Evropská Federace Farmaceutických Firem a Asociací (EFPIA) o vyznamenání

Iniciativy Angels cenou „Health Collaboration“ (cenou Zdravotnické Spolupráce) v kategorii Poskytování Služeb.

Naše organizace „Sdružení pro rehabilitaci osob po cévní příhodě mozkové“ je hrdá, že přispěla „Iniciativě Angels“ jako člen Stroke Alliance for Europe (SAFE),

tím, že poskytovala zásadní informace pacientům po cévní příhodě a jejich rodinám již časně na jednotkách intenzivní péče.

Brožury s informacemi pro pacienty lze získat ve „Sdružení pro rehabilitaci osob po cévní příhodě mozkové“, ale mohou být také staženy z internetové adresy SAFE, www.safestroke.eu.

Iniciativa Angels je speciální zdravotnický projekt, provozovaný firmou Boehringer Ingelheim,

v partnerství s Evropskou Organizací Mozkových Iktů (ESO), Světovou Organizací Mozkových Iktů (WSO) a Stroke Alliance for Europe (SAFE).