Konference Interoperabilita zdravotní péče a péče následné 2016

Vážení přátelé,

dne 22.3.2016 pořádáme pod záštitou místopředsedy Senátu Parlamentu České republiky Ing. Zdeňka Škromacha konferenci Interoperabilita zdravotní péče a péče následné.

Cílem konference je podpora využití a dodržování společných postupů, které jsou nezbytným prostředkem k dosažení vzájemné součinnosti všech zainteresovaných organizací a institucí, problematika následné péče s zaměřením na cévní mozkové příhody a moderní léčebné postupy, procesy a metody.

Konferenci pořádá  Sdružení pro rehabilitaci osob po cévních mozkových příhodách, které bylo založeno v roce 1990 a za tu dobu vykonalo spoustu užitečné práce, zejména v oblasti zdravotní a sociální rehabilitace pacientů postižených cévní mozkovou příhodou.

V současné době má přes tisíc členů a k hlavním činnostem patří především pořádání rekondičních pobytů, činnost komunitních a klubových center a sociální a zdravotní poradenství.

Věříme, že Vás připravovaný program zaujme a zároveň si Vás dovolujeme srdečně pozvat k účasti.

Konference obdržela souhlasné stanovisko profesní organizace UNIFY ČR dle zákona 96/2004 Sb. a vyhlášky č. 4/2010 Sb.(4 kredity).

Konference-scmp

Prihlaska-konference-2016