Týden mozku 11. - 17.3. 2019

Týden mozku je jedinečný cyklus přednášek o nejnovějších objevech a trendech ve výzkumu mozku a neurovědách, který je součástí Brain Awareness Week (BAW) – celosvětové kampaně na zvýšení povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku. Tradici Týdne mozku v České republice inicioval a založil český neurovědec profesor Josef Syka v roce 1998.

21. ročník festivalu proběhne 11.–17. března 2019. S přednáškami vystoupí přední čeští odborníci v oboru teoretických i klinických neurověd. O víkendu na ně naváže doprovodný interaktivní program v podobě workshopů a dalších aktivit. Festival je určen pro zvídavé studenty, rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

The European Dana Alliance for the BrainPořádání této akce v Evropě koordinuje The European Dana Alliance for the Brain (EDAB).
Veškeré informace naleznete zde    http://www.tydenmozku.cz/

Na organizaci Týdne mozku se podílejí tyto instituce:

SSČÚEM AV ČRČeská společnost pro neurovědy